Close Menu

Про компанію

«ПлітТоргСервіс»: компанія з продажу плитних матеріалів

Наша компанія заснована в 2000 році, і сьогодні є одним з найбільших в Україні постачальників деревних плит і продукції, необхідної для виготовлення меблів. Основний вид нашої діяльності - продаж плитних матеріалів різного призначення. В асортименті товарів, пропонованих нами українському споживачеві, є все, що випускаються сьогодні, види плит і листів з деревної стружки і волокон, включаючи ДСП шліфоване і ламіноване, МДФ, ДВП і ХДФ (гладкі, пофарбовані і з ламінованої поверхнею), OSB і фанеру. Ці матеріали сьогодні особливо затребувані в будівництві та меблевій промисловості.

sklad-1
sklad-2
sklad-3
sklad-4

Все для меблів від компанії «ПлітТоргСервіс»

За роки своєї діяльності наша компанія встановила тісні партнерські відносини з провідними виробниками деревних плит з України, Польщі, Китаю і т.д, будучи їх офіційним представником в Україні. Ми пропонуємо на продаж сертифіковану продукцію високої якості, який відповідає світовим стандартам. Головні наші конкурентні переваги:

  • наявність сучасного цеху з різання і обробці дерев'яних плит, що дозволяє нам надавати додаткові послуги покупцям з розкрою листового матеріалу і виготовлення з нього заготовок будь-якої складності високої якості;
  • власний автотранспорт, що використовується нами для оперативної доставки купленого товару по Києву;
  • вдале місце розташування, що дозволяє виконувати відвантаження виробленої і реалізованої нами продукції автомобільним та залізничним транспортом;
  • добре налагоджені і відпрацьовані зв'язки з транспортними компаніями, завдяки чому ми можемо запропонувати своїм клієнтам найбільш оптимальні логістичні рішення, що скорочують терміни поставки, що поліпшують якість транспортування і знижують витрати на доставку купленого товару.

Важливою перевагою компанії «ПлітТоргСервіс» є багаторічний практичний досвід і добре знання ринку, що дає нам можливість вчасно реагувати на мінливий попит, розширюючи асортимент пропонованих на продаж товарів.

На нашому складі завжди в наявності широкий вибір деревних плит, які відповідають стандартам екологічної безпеки для виробництва корпусних, вбудованою і м'яких меблів, а також різноманітний асортимент меблевої фурнітури і кромок.

Завдяки високій якості товарів, які ми продаємо за доступною, конкурентною ціною, а також злагодженій роботі колективу досвідчених співробітників, «ПлітТоргСервіс» входить в число найбільш успішних компаній з продажу плитних матеріалів на українському ринку. Ми співпрацюємо з виробниками меблевої продукції, будівельними фірмами і приватними особами, продаючи товар оптом і в роздріб. У нас діє гнучка система знижок для оптових покупців і постійних клієнтів. Запрошуємо вас до взаємовигідної співпраці!

МДФ і ХДФ

РечицаДрев ДСП

РечицаДрев Фанера

МостовДрев

Фанера ФСФ

Сертифікат МДФ Кроноспан

to_up-logo
question-logo