Close Menu

Доставка і оплата

САМОВИВІЗ ТА ДОСТАВКА

Наша компанія надає послуги самовивозу за адресою м. Київ, вул. Корабельна 3,  також надаємо можливість замовити у нас доставку товару на вказану Вами адресу. Це дозволяє нашим клієнтам економити гроші та власний час! Здійснюємо доставку за будь-якою вказаною клієнтом адресою в межах Києва і Київскої обл. Час доставки в робочий час з 09.00 до 18.00 з понеділка по п'ятницу. Доставка по регіонам України обговорюються індивідуально! Вартість доставки визначаються індивідуально виходячи з адреси доставки, мається на увазі відстань в кілометрах. По всім додатковим питанням про вартість і оформлення доставки, Вам допоможуть наші менеджери!

Доставка по регіонам України службами доставки

Здійснюється за допомогою кур'єрских служб

·          "САТ",

·         "Делівері",

·          "Нова Пошта".

·          Meest Express

1. Вартість доставки кур'єрскими службами  100 грн (у вартість входить пакування товару плівкою ) + вартість послуг перевізника.

2. Відправка виконується післе 100% передоплати.

3. Доставка можлива з понеділка по п'ятницю. Вдійснюється на наступний день, після оформления и оплати замовлення до 17:00

4. Доставку і виклик кур'єра оплачує покупець! ПОКУПЕЦЬ викликає кур'єра. 

5. Компанія ПлітТоргСервіс відповідає за цілісність  і кількість матеріалу тільки до відвантаження товару кур'єру перевізника. Всі спірні питання, претензії клієнт виставяє компанії-перевізнику! При цьому "ПлітТоргСервіс" не приймає участі в розгляді претензій від клієнта до компанії-перевізника Y. 

 

СПОСОБИ ОПЛАТИ

·          Готівковий розрахунок

·         Безготівковий розрахунок

·         Оплата карткою

·         Оплата при доставці по Києву та області

Детальну інформацію Вам нададуть наші менеджери!  

 


Тел.:  0 800 337-197 (безкоштовно)

Kyivstar: +38(067)-404-59-04

Тел.: 044-290-26-05

e-mail: office@plittorgservis.com.ua


to_up-logo
question-logo