Close Menu

OSB

 
Виробник: Kronospan
Довжина, мм: 2500
Товщина, мм: 6
Ширина, мм: 1250
Виробник: Kronospan
Довжина, мм: 2500
Товщина, мм: 8
Ширина, мм: 1250
Показано з 1 по 2 із 2 (всього 1 сторінок)

Плити ОСБ-3 (OSB-3)

OSB OSB-плита (орієнтована стружкова плита) - будівельно-ремонтний матеріал , створений на базі інноваційних технологій. Область застосування:

1. обшивка стін каркасних будинків;

2, облаштування підлогових покриттів;

3. виготовлення опалубки;

4. виробництво меблів, елементів покрівельної конструкції.

В перелік продукції даної категорії входить кілька різновидів плит, що розрізняються класом міцності. Плита ОСБ-1 має найнижчий показник, а ОСБ-4 - максимальний. Матеріал OSB-3 використовується в умовах підвищеної вологості і при експлуатації з високими навантаженнями.

Властивості плит ОСБ (OSB)

Плита OSB виготовляється з матеріалів деревообробки (до 90% сировини - продукція хвойних порід). Тріску, оброблену клейовим складом, укладають в певному порядку: зовні здійснюється поздовжнє укладання, у внутрішньому шарі - поперечний розподіл. Виріб пресується на спеціальному термічному обладнанні, в результаті чого відбувається процес полімеризації, що забезпечує міцне зчеплення всіх компонентів між собою.

OSB

Взаємно перпендикулярне розташування тріски забезпечує високу стійкість листа до деформацій. Головними показниками матеріалу є:

  • щільність (560-700 кг / м3);
  • коефіцієнт набухання при замочуванні у воді на 24 години (10-22%);
  • міцність на вигин (10 або 20 Ньютон на 1 мм 2);
  • пожежна безпека (Г4);
  • технологічна обробка (матеріал можна пиляти, різати, шліфувати, свердлити, фарбувати).

Таким чином, єдиним недоліком ОСБ-плити є низька стійкість до займання, що усувається шляхом нанесення антипіренів у вигляді фарбувальних складів і просочень. Плити відрізняються високою естетикою зовнішнього вигляду, ідеальною геометрією, відсутністю внутрішніх дефектів (сучки, пустоти, відколи). Матеріал міцно утримує елементи кріплення ─ шурупи, гайки, гвинти, цвяхи.

Види матеріалів

OSB Щоб купити ОСБ-плиту із необхідними показниками - подивіться розмірну таблицю в каталозі сайту «ПлітТоргСервіс». У продажу представлені листи стандартних розмірів (2500х1250 мм). Товщина виробів варіюється в діапазоні 6-22 мм. Вартість конструктивної одиниці тим вище, чим товще матеріал.

Відповідно, оптова ціна плити ОСБ товщиною 6 мм є мінімальною, складаючи 178,67 грн. Максимальна вартість плити в оптовій партії - 445,80 грн. Кількість виробів в одній упаковці - від 50 до 156 одиниць, в залежності від товщини листа

Ламіновані плити використовують для обробки приміщень і виготовлення опалубки, шпунтовані - для облаштування підлогових конструкцій, плити з необробленою поверхнею - для монтажу покрівлі, виготовлення складських стелажів і вбудованих шаф.

Переваги покупки ОСБ-3 в компанії «ПлітТоргСервіс»

Наше підприємство продає сертифіковану продукцію, що відповідає вимогам європейських стандартів. Всі матеріали, представлені в нашому інтернет-магазині, завжди в наявності на власних складах.

Доставка здійснюється оперативно, приймаються різні форми оплати. Купити ОСБ-плиту в Києві в компанії «ПлітТоргСервіс» - значить, отримати в розпорядження продукцію відмінної якості за справедливішим ціною. Постійні покупці користуються знижками. Зателефонуйте, щоб отримати додаткову інформацію, або зв'яжіться з менеджером за допомогою сайту.

✅ Я хочу замовити osb, яка сума мінімального замовлення?

У нас немає мінімального замовлення, Ви можете замовити osb на любую сумму.

✅ Де я можу розкроїти (порізати) osb?

під потрібні розміри. Також пропонуємо кромкування - обклеювання ПВХ кромкою торцевих частин плитних матеріалів.

✅ Як ви доставляєте osb?

В межах Києва та Київської області ми можемо доставити на власному автомобілі. Також ви можете оформити доставку через Нову Пошту або самостійно забрати матеріали з нашого складу.

✅ Как у вас можно оформить заказ на порезку?

Ви можете скористатися конструктором замовлень або скинути на пошту office@plittorgservis.com.ua в будь-якому для вас зручному вигляді або приїхати до нас в офіс і фахівець оформить вам замовлення!
to_up-logo
question-logo